درباره ما


تلویزیون اینترنتی و ماهواره ای ITT با رویکرد گردشگری ، فرهنگی هنری و اقتصادی ویژه معرفی ظرفیتهای مختلف گردشگری ایران طراحی و راه اندازی شده است ، این تلویزیون بصورت ۲۴ ساعته و بر روی پلتفرمهای مختلف تلویزیونی از قبیل اپلیکیشن و وبسایت اختصاصی ، آپارات و کلیه گیرنده های اندرویدی به مانند برنامه های نماوا و فیلیمو در تمام تلویزیون های هوشمند و موبایل برای تمام کاربران در سراسر دنیا بر روی ماهواره یاه ست قابل دریافت و تماشای رایگان میباشد .

تلویزیون گردشگری ایران با تولید و پخش برنامه های متنوع در ژانرهای مختلف از قبیل تاکشوهای تلویزیونی ،  مسابقه و سرگرمی ، پخش اخبار( برنامه ساعت ۲۴ ) ، گزارشهای تصویری و جشنواره های مختلف همراه با تبلیغات برندهای تجاری و خدماتی مناطق مختلف ایران  بستری فراهم نموده تا گردشگری ایران را هرچه بهتر معرفی کرده و فضایی شاد و مفرح برای خانواده ها بوجود آورد .

مجموعه برنامه های جذاب تلویزیونی  با حضور و مشارکت سرمایه گذاران و جوامع و اصناف در سراسر ایران در دست طراحی و تولید برای پخش میباشد و همه روزه در جدول پخش برنامه ها بخش خبری در زمینه های مختلف از اتفاقات و رویدادهای گردشگری ایران جانمایی شده است . 

تلویزیون گردشگری ایران با جذب مخاطب لازم و برقراری تعامل با بیننده ، ضمن همکاری تنگاتنگ با صاحبین برندهای گردشگری و سازمانهای مختلف دولتی و خصوصی ،  پخش برنامه های خود را بر روی ماهواره در فضای ایران و اروپا شروع نموده و مخاطبین ایرانی سراسر دنیا را برای بهره مندی از برنامه های خود و جذب سرمایه گذاران ایرانی خارج از کشور در پروژه های گردشگری دعوت می نماید .

با توجه به شرایط حاکم برکشور بدلیل محدودیتهای کرونایی و استقبال مخاطبین از فضای مجازی ، تلویزیون گردشگری ایران امکاناتی را فراهم آورده تا برنامه های مختلفی از قبیل کنسرت های موسیقی و فستیوالهای مختلف را بصورت آنلاین پخش نماید .

پخش و انعکاس فعالیت های گردشگری ، فرهنگی هنری اجتماعی و اقتصادی ارگانها و سازمان ها و مناطق مختلف ایران همراه با محتواهای از پیش تولید شده سازمان بصورت ۲۴ ساعته از تلویزیون گردشگری ایران درنظر گرفته شده است . این تلویزیون در طول شبانه روز به میزان مناسب زمان لازم در کنداکتور پخش برای این منظور درنظر گرفته است .

در وبسایت ما لینک دانلود و نصب رایگان اپلیکیشن موبایلی تلویزیون جانمایی شده است و در کافه بازار نیز شرایط دانلود و نصب رایگان و عمومی پیشبینی شده است و تمام تلویزیون های هموشمند و دستگاه های ستاب باکس اندرویدی این قابلیت را برای نصب و پخش برنامه های تلویزیون گردشگری ایران را بصورت رایگان دارند تا طیف وسیعی از مخاطبین به برنامه های روزانه کافه کیش دسترسی داشته باشند .


ITT اولین رسانه تعاملی  گردشگری ایران


کنداکتور پخش برنامه ها :

جدول پخش برنامه های شبکه گردشگری ایران  در شروع با یک باکس ۸ ساعته شامل :

کلیپ های گردشگری

کلیپ های موسیقی

رپرتاژهای خبری از فعالیت های ایراندر حوزه های گردشگری ، فرهنگی هنری و آموزشی

معرفی جشنواره ها و نمایشگاه های گردشگری

معرفی اماکن تفریحی و سیاحتی

اخبار روز جگردشگری ایران و جهان

برنامه سفرک

برنامه فیلمیز

و پخش بررسی فیلمهای روز ایرانی و خارجی و گپگو و مگا تکنو و تهرانگردی و  برنامه جذاب کوچه خواهد بود و اولین باکس ۸ ساعته در سه بازه زمانی تکرار و ظرفیت ۲۴ ساعت را پوشش می دهد و به مروز زمان با تولید برنامه های بیشتر این ظرفیت از باکس فعلی به باکس های طولانی تر خواهد رسید و طراحی و تولید برنامه های جدید در کنداکتور پخش قرار خواهد گرفت .


برنامه تلویزیونی چرخ سفر

این برنامه به معرفی برندهای تجاری ، خدماتی و گردشگری کیش می پردازد و در قالب یک رقابت و مسابقه جذاب و مهیج تلویزیونی تمامی برندها با هم در عرصه کیفیت خدمات و محصولات ، رضایت مندی مشتری و مخاطب ، استاندارد صنعتی و آیتم های دیگر به رقابت می پردازند و مخاطبین برنامه ( صنایع گردشگری و گردشگران ) و داوران و کارشناسان برنامه که از مدیران و متخصصین حوزه های مختلف هستند به برندها امتیاز می دهند و در نهایت برندهای برتر درجه بندی و برای دریافت نشان برندینگ مسابقه که با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و سازمان های ذیربط ارزش گزاری شده است معرفی می شوند .

برنامه ساعت۲۴

این بخش شامل تهیه و پخش اخبار مختلف روز گردشگری ایران و جهان و مصاحبه با مدیران و مسئولین گردشگری در قالب برنامه شبانه ساعت ۲۴ هرشب راس ساعت ۱۲ شب پخش می گردد .