جشنواره تلویزیونی چرخ سفر


یک مسابقه تلویزیونی مهیج و جذاب با حضور شرکت کنندگان و تماشاچیان در شبکه تلویزیون گردشگری ایران

این مسابقه در فصل اول در 23 قسمت 70 دقیقه ای تولید و پخش میشود و در فصل های بعدی روند اجرای مسابقه با تنوع آیتمها پیش خواهد رفت .

ارزیابی اطلاعات میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایران شرکت کنندگان توسط داوران و کارشناسان ، معرفی اماکن گردشگری ، صنایع دستی ، بازیهای بومی محلی ، ترویج فرهنگ گردشگری و بومگردی همراه با جوایز متنوع نقدی و غیر نقدی به برندگان مسابقه از طرف اسپانسرها و برندهای ایرانی در حوزه مشاغل گردشگری 

ر این مسابقه تلویزیونی شرکت کنندگان بصورت حضوری و آنلاین از داخل و خارج از کشور در برنامه شرکت کرده و در مراحل مختلف به سوالات مجری و کارشناسان برنامه پاسخ میدهند و براساس امتیازاتی که کسب میکنند از طریق گردونه و چرخ شانس فرصت خواهند داشت تا شانس خود را برای کسب جوایز امتحان کنند .

در این مسابقه تلاش داریم تا سطح دانش و آگاهی جامعه ایرانی داخل و خارج از کشور را در خصوص گردشگری ایران و فرصتهای توریستی افزایش دهیم و عموم مخاطبین را با اماکن بیشمار گردشگری و بومگردی و شیوه های امن سفر آشنا کنیم .

در این مسابقه طریقه صحیح استفاده از تجهیزات سفر را آموزش میدهیم و به رژیم های غذایی مناسب برای سفرهای کوتاه و بلند مدت اشاره خواهیم کرد .

در این مسابقه معرفی برندهای ایرانی در حوزه گردشگری یکی از اهداف ما خواهد بود و برندهای ایرانی میتوانند بعنوان اسپانسر در تولید و پخش این مسابقه مشارکت فعال داشته باشند .

تیم داوری و کارشناسان این مسابقه از نخبگان گردشگری داخلی و بین المللی انتخاب میشوند و در طول مسابقه در مراحل مختلف ضمن ارزیابی دانش و پاسخ های شرکت کنندگان ، بصورت حرفه ای نکات لازم برای سفر و گردشگری داخلی و بین المللی را به مخاطبین آموزش خواهند داد .

در هر قسمت از مسابقه یک استان را بعنوان مقصد گردشگری انتخاب و اماکن ویژه گردشگری استان و پتانسیل های موجود در آن استان را به تصویر خواهیم کشید و از مسئولین استان در حوزه گردشگری در معرفی فرصتهای گردشگری استان استفاده خواهیم کرد .

دکور مسابقه در یک استودیو با چیدمان ویدئووال و گردونه شانس آنلاین و ساخته شده در دکور طراحی شده و جایگاه تماشاچیان و میز داوران و کارشناسان در کنار جایگاه مجری جانمایی میشود و همچنین جدول حروف پاسخ برخی سوالات گردشگری که امتیاز ویژه دارند در ویدئووالها نمایش داده خواهد شد و با پاسخ صحیح شرکت کنندگان ، صفحه هر کلمه روشن تا جمله اصلی که پیام مسابقه خواهد بود تکمیل و نمایان شود ، این مسابقه یک جشنواره تلویزیونی در راستای همگامی با اخبار جام جهانی 2022 قطر خواهد بود و میتواند در جذب گردشگر داخلی و خارجی متناسب با اهداف کشور در همکاری با کشور قطر و اسکان و پذیرایی تماشاچیان فوتبال در جزایر کیش و قشم موثر باشد .


برای مشارکت تبلیغاتی و حضور اسپانسری با ما تماس بگیرید .


هیچ فیلدی ایجاد نشده.