جشنواره تلویزیونی چرخ سفر


یک مسابقه تلویزیونی مهیج و جذاب با حضور شرکت کنندگان و تماشاچیان در شبکه تلویزیون گردشگری ایران

این مسابقه در فصل اول در 23 قسمت 70 دقیقه ای تولید و پخش میشود و در فصل های بعدی روند اجرای مسابقه با تنوع آیتمها پیش خواهد رفت .

ارزیابی اطلاعات میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایران شرکت کنندگان توسط داوران و کارشناسان ، معرفی اماکن گردشگری ، صنایع دستی ، بازیهای بومی محلی ، ترویج فرهنگ گردشگری و بومگردی همراه با جوایز متنوع نقدی و غیر نقدی به برندگان مسابقه از طرف اسپانسرها و برندهای ایرانی در حوزه مشاغل گردشگری 

ر این مسابقه تلویزیونی شرکت کنندگان بصورت حضوری و آنلاین از داخل و خارج از کشور در برنامه شرکت کرده و در مراحل مختلف به سوالات مجری و کارشناسان برنامه پاسخ میدهند و براساس امتیازاتی که کسب میکنند از طریق گردونه و چرخ شانس فرصت خواهند داشت تا شانس خود را برای کسب جوایز امتحان کنند .

در این مسابقه تلاش داریم تا سطح دانش و آگاهی جامعه ایرانی داخل و خارج از کشور را در خصوص گردشگری ایران و فرصتهای توریستی افزایش دهیم و عموم مخاطبین را با اماکن بیشمار گردشگری و بومگردی و شیوه های امن سفر آشنا کنیم .

در این مسابقه طریقه صحیح استفاده از تجهیزات سفر را آموزش میدهیم و به رژیم های غذایی مناسب برای سفرهای کوتاه و بلند مدت اشاره خواهیم کرد .

در این مسابقه معرفی برندهای ایرانی در حوزه گردشگری یکی از اهداف ما خواهد بود و برندهای ایرانی میتوانند بعنوان اسپانسر در تولید و پخش این مسابقه مشارکت فعال داشته باشند .

تیم داوری و کارشناسان این مسابقه از نخبگان گردشگری داخلی و بین المللی انتخاب میشوند و در طول مسابقه در مراحل مختلف ضمن ارزیابی دانش و پاسخ های شرکت کنندگان ، بصورت حرفه ای نکات لازم برای سفر و گردشگری داخلی و بین المللی را به مخاطبین آموزش خواهند داد .

در هر قسمت از مسابقه یک استان را بعنوان مقصد گردشگری انتخاب و اماکن ویژه گردشگری استان و پتانسیل های موجود در آن استان را به تصویر خواهیم کشید و از مسئولین استان در حوزه گردشگری در معرفی فرصتهای گردشگری استان استفاده خواهیم کرد .

دکور مسابقه در یک استودیو با چیدمان ویدئووال و گردونه شانس آنلاین و ساخته شده در دکور طراحی شده و جایگاه تماشاچیان و میز داوران و کارشناسان در کنار جایگاه مجری جانمایی میشود و همچنین جدول حروف پاسخ برخی سوالات گردشگری که امتیاز ویژه دارند در ویدئووالها نمایش داده خواهد شد و با پاسخ صحیح شرکت کنندگان ، صفحه هر کلمه روشن تا جمله اصلی که پیام مسابقه خواهد بود تکمیل و نمایان شود ، این مسابقه یک جشنواره تلویزیونی در راستای همگامی با اخبار جام جهانی 2022 قطر خواهد بود و میتواند در جذب گردشگر داخلی و خارجی متناسب با اهداف کشور در همکاری با کشور قطر و اسکان و پذیرایی تماشاچیان فوتبال در جزایر کیش و قشم موثر باشد .


برای مشارکت و حضور اسپانسری فرم زیر را تکمیل بفرمایید .


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره تلفن را بنویسید. شماره تلفن را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
کد ملی را بنویسید. کد ملی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
استان و شهر را بنویسید. استان و شهر را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
میزان تحصیلات را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...